Dijous 27 Abril 2017

Inici / Municipi / Associacions i entitats

Associacions i entitats

ACER

http://www.aceriudellots.net/

twitter: @ACERIUDELLOTS
 

Cursa de Sant Silvestre Riudellotenca:  www.riudellotenca.cat

AECC

 

Agrupació Sardanista

agrupacio.sardanista@riudellots.cat

 

AMPA Escola de Riudellots

President: Jordi Valls

ampa.escolariudellots@gmail.com

http://ampaescolariudellots.blogspot.com

 

AMPA Llar d'Infants

ampa.llar@riudellots.cat

 

Associació de Comerciants

comerciants@riudellots.cat

 

Associació de Vehicles Clàssics i Esportius Riudellots

classicsiesportiusriudellots@gmail.com

 

APRS

aprs@aprs.cat

 

Ateneu de la Dona

ateneu.dona@riudellots.cat

 

Casal de Jubilats i Pensionistes

Responsble: Engràcia Guixeras
Telèfon: 972 477 513
Despatx: Dilluns i dijous de 10 a 11 hores
Adreça: Plaça de l'Ajuntament, 1 Baixos, 17457 Riudellots de la Selva
a/e: casal@riudellots.cat

 

Club d'Handbol

http://handbolriudellots.wix.com/handbolriudellots

handbol@riudellots.cat

 

Club de Petanca

petanca@riudellots.cat

 

Colla Gegantera

colla.gegantera@riudellots.cat

 

Consell Parroquial

parroquia@riudellots.cat

 

Coral Les Veus del Cric

lesveusdelcric@gmail.com

 

Donants de Sang

 

Esplai

http://esplairiudellotsdelaselva.blogspot.com

esplai@riudellots.cat

 

Fundació Mona

http://www.fundaciomona.org

telf. 972 47 76 18

 

Penya Barcelonista

penya.barcelonista@riudellots.cat

 

Riu d'Art

 

Riudellots Decideix

http://riudellotsdecideix.blogspot.com.es/

riudellots.decideix@riudellots.cat

 

Riudesol

riudesol@riudellots.cat

 

Riude&Clicks

http://riudeclicks.blogspot.com.es

http://www.facebook.com/RiudeClicks

riudeclicks@hotmail.com